The Mirror Stand (try-out)
Een gelaagde danssolo over identiteit en de performativiteit van het alledaagse
Met The Mirror Stand creëert de jonge Franse choreograaf Stanley Ollivier een gelaagde danssolo over identiteit en de performativiteit van het alledaagse. Hoe kun je een eigen identiteit ontwikkelen in een geschiedenis die wordt gedomineerd door normatieve waarden en systemen? Hoe geef je vorm aan je specifieke bestaan binnen een universele context? Stanley Ollivier duikt de wereld van de verbeelding in en kijkt terug op enkele persoonlijke complexen. In een mix van sérieux, overdrijving en absurditeit geeft de voorstelling een bijzondere inkijk in een fysieke transformatie.
Open Studios XL
Deze activiteit is onderdeel van Open Studios XL, een driedaags programma met voorstellingen, try-outs en workshops op het snijvlak van dans, performance, theater en installatiewerk.
Kunstenaar
Details event
Data
Duur
Locatie
Les Brigittines (Brussel)
Discipline
dans
Meer info
in het kader van Open Studios XL / tickets vanaf 25 maart / double bill met Le Cendrier du Gaze van Pierre-Patrice Kasses / nagesprek met Stanley Ollivier & Pierre-Patrice Kasses, gemodereerd door Eric Niyibizi Cyuzuzo
Andere toekomstige events
Gry Tingskog
Work in Progress: Fake Astrology
Work-in-progress deelmoment van Fake Astrology; een langlopend artistiek project en een choreografische studie van kunstmatige satellieten in een kunstmatige nacht.
Maria Ferreira Silva
Work in Progress: Mani-bonding-festo
Work-in-progress deelmoment van Mani-bonding-festo; hoe stellen mensen zich saamhorigheid en collectiviteit voor, hoe brengen ze deze in de praktijk en hoe vinden ze deze opnieuw uit in de huidige tijd?