Work in Progress: Tearing Up

© Louise Herrche Serup
© Louise Herrche Serup

We verwelkomen Hanna A. Lokøy en Aikaterini Dimitrelli als residenten. Hun residentie maakt deel uit van onze jaarlijkse samenwerking met HAUT in Kopenhagen.

Hanna en Aikaterini zullen twee weken lang werken in de concertstudio van Kaaistudios, samen met externe blik Sophia Danae Vorvila en muzikant Carl-Noë Struck, die cello en elektronische instrumenten bespeelt.

We nodigen je van harte uit voor hun presentatie op dinsdag 19 mei om 16.00 uur.

Tearing Up is een suggestieve verkenning met versnipperde slideshows van bewegingen en gespannen adem. De praktijk bevat onderdrukte emoties, het gevoel van het huilen tot in de eeuwigheid, evenals het verlangen naar bevrijding.

De praktijk komt voort uit de uitputtende en slopende ervaring van het inhouden van de drang om te huilen. Het manifesteert zich in de ledematen en komt tot uiting in vervormde beelden van iemand die in tranen uitbarst. We beschouwen het in tranen uitbarsten als een manier om uit elkaar te vallen en langzaam op te lossen. Het is het potentieel van het inhouden, als een weerstand tegen het loslaten, tegen wie of wat misschien niet dient. Een onmogelijke zoektocht, balancerend op de rand van overweldiging terwijl de vloedgolf van tranen nadert. De wereld van Tearing Up bevat wrijving en zelfregulering, waar we kijken naar de momenten tussen onze ademhalingen, zuchten en lege snikken.
We bewegen ons tussen nummer 1 en nummer 2, het niet-wat, het bijna, en het onmogelijke.

Concept & creatie: Hanna A. Lokøy, Aikaterini Dimitrelli - Klank: Carl-Noë Struck - Externe blik: Sophia Danae Vorvila - Residentiesteun: HAUT, workspacebrussels

Details event

Data
19.05.2026 | 16:00 - 17:00

Duur
40 min + feedback

Locatie

Kaaistudios (Concertstudio)


Discipline

Performance / Dans

work-in-progress + nagesprek


Meer info

reserveer via riet@workspacebrussels.be

Andere toekomstige events