STILL / ALIVE
Vier dansers bewegen in stop-motion op een vaste beat. Als onsterfelijke superhelden gaan ze eindeloos door in een cyclus van aanvallen, verdedigen, zweet afvegen en herladen. Schijnbaar moeiteloos bouwen ze verder aan hun ingebeelde super-lichamen en super-narratieven. Toch ontstaan er langzaamaan kleine barsten in hun grootse gebaren. Zijn ze klaar om de wereld te veranderen? Of zitten ze zelf vast in een systeem zonder uitweg?
In haar eerste groepsvoorstelling roept Mooni Van Tichel vragen op rond verlangen, geweld, macht, glorie, pijn en kwetsbaarheid. Wie heeft het recht zichzelf te verdedigen? Wie mag gewelddadig zijn zonder repercussies? En welk geweld wordt (on)zichtbaar gemaakt? Geïnspireerd door virtuoze lichamen, sciencefiction en de literatuur van Octavia Butler en Elsa Dorlin, gaat de choreografe op zoek naar utopische en dystopische wereldbeelden voor onze toekomst.
Kunstenaar
Details event
Data
Duur
Prijs
Locatie
c o r s o (Antwerpen)
Discipline
dans
Meer info
deel van Love At First Sight
Andere toekomstige events
Gry Tingskog
Work in Progress: Fake Astrology
Work-in-progress deelmoment van Fake Astrology; een langlopend artistiek project en een choreografische studie van kunstmatige satellieten in een kunstmatige nacht.
Maria Ferreira Silva
Work in Progress: Mani-bonding-festo
Work-in-progress deelmoment van Mani-bonding-festo; hoe stellen mensen zich saamhorigheid en collectiviteit voor, hoe brengen ze deze in de praktijk en hoe vinden ze deze opnieuw uit in de huidige tijd?